دانلود فایل(پروتکل درمانی و آموزش مهارتهای خودآگاهی و حل مسئله)

دانلود پروتکل درمانی,خرید پروتکل درمانی,پکیج های درمانی روانشناسی,پروتکل درمانی مهارتهای خودآگاهی و حل مسئله,پروتکل گروه درمانی مهارتهای خودآگاهی و حل مسئله,دانلود پروتکل مهارتهای خودآگاهی و حل مسئله,خرید پروتکل درمانی مهارتهای خودآگاهی و حل مسئله,طرحواره درمانی مهارتهای خودآگاهی و حل مسئلهپروتکل درمانی و آموزش مهارتهای خودآگاهی و حل مسئله|42083223|bno34053965|
در حال حاظر فایل کامل و برتر با عنوان پروتکل درمانی و آموزش مهارتهای خودآگاهی و حل مسئله آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود و خرید پروتکل درمانی (پکیج آموزشی) برنامه آموزشی اثربخشی گروه درمانی آموزش مهارت خودآگاهی و حل مساله


مشخصات فایل
تعداد صفحات26حجم35/3 کیلوبایت فرمت فایل اصلیdocx
توضیحات کامل
دانلود و خرید پروتکل درمانی (پکیج آموزشی) برنامه آموزشی اثربخشی گروه درمانی آموزش مهارت خودآگاهی و حل مساله بر افزايش رضايت زناشویی بیماران معتاد 6 جلسه آموزش گروهی

*** همراه با پرسشنامه :)


پکیج آموزشی مشاوره گروهی مهارت خودآگاهی و حل مساله


شرح حال جلسات آموزش مهارتهای خودآگاهی و حل مساله
جلسه اول :1-آشنایی اعضای جلسه با هم 2- آشنایی با نحوه انجام کار
عنوان جلسه: معارفه
شرح جلسه: در این جلسه ابتدا به شرکت کنندگان خوش آمد گفته شد وسپس علت دعوت آنان به جلسه توضیح داده شد سپس از افراد خواسته شد که خودشان را معرفی کنند و توضیحاتی به شرح زیر در مورد چگونگی انجام کار داده شد. و سپس پیش آزمون از هردو گروه کنترل و آزمایش گرفته شد و به گروه آزمایش در طی 6 جلسه به مدت یک ساعت ونیم مباحثی در مورد خوداگاهی و حل مساله و راه های مقابله با مشکلات آموزش ارائه شد. قصد ما از این جلسات ارائه ی تمرینها وتکالیف درمورد شناخت نقاط ضعف و قوت خود و حل مشکلات زندگی بین زوجین وسپس راجع به نحوه ی مقابله با مشکلات بحث شد.

سرانجام خودآگاهی به شناخت فرد از نقاط ضعف و قوت رفتار خود و حل مساله به عنوان مهارتی که شما می توانید درهنگام برنامه ریزی برای برخورد با مشکلات زندگی از آن استفاده کنید تعریف شد. استفاده از حل مساله موجب افزایش اعتماد به نفس شما می شود وقتی شما بدانید که از مهارتهای حل مساله خوبی برخوردارید احساس توانمندی وتسلط در شما تقویت می شود. ویژگی های افرادی که فاقد توانایی حل مساله ومشکلات خود هستند نظیر :

1. وجود مشکل را دلیل برضعف، بی کفایتی ،بی لیاقتی خود می دانند2. مسئولیت ایحاد مشکل را به گردن دیگران انداخته وبرای حل آن قدمی برنمی دارند 3. به هنگام مواجهه با مشکل به جای اندیشیدن برای حل آن مدام خود یا دیگران را سرزنش می کنند و... در این جلسه مورد بحث قرار گرفت ودر پایان جلسه از افراد راجع به مطالب مطرح شده وتوقع آنها در مورد روند جلسه نظر خواهی شد.


تکلیف:
به گذشته خود فکر کنید درخت توانمندی رسم کنید ونقاط ضعف و قوت رفتارتان را ارزیابی کنید و توضیح دهید از حقوق و مسئولیت خود آگاه هستید. و سپس تا کنون برای حل مشکلات از چه راهکار هایی استفاده کرده اید وتصمیماتی را که در طول هفته گذشته برای حل مشکلات گرفته اید فهرست کنید.


شرح کامل جلسات در فایل خریداری شده آمده است.


"